Otázky a odpovědi k Velkému třesku

Re: Názor ke zveřejněné aktuální informaci ze 26.5.2014

Dobrý den pane Lembeji,

můj email paní starostce rozvířil asi poklidné vody občanů Zbečníka. Dnes jsem byla upozorněna na webový stránkách na nové přírůstky na toto téma. Pokud se budu vyjadřovat nadále emailem, budu propírána jako diletant, který tady nebydlí ale stál si stěžuje. Můj email byl vyvěšen na webové stránky před mým souhlasem se zveřejněním, ale můj souhlas paní starostka dostala poté, co jsme si v telefonu popovídali. Nestydím se za svá psaná slova a za to co jsem nazvala jako "Poznání stavby Zbečník ". Bohužel, některým občanům Zbečníka vadí tento názor a považují ho za stížnost. Nestydím se ani za svůj podpis, někteří z obyvatel kteří též přidali svůj příspěvek ale své celé jméno neuvádějí, tedy není uvedené v příspěvku, pouze paní nebo pán a začátek asi příjmení.......Chápu a děkuji anonymu, který se ke mě přidal, ( škoda že to byl anonym ) ano tato dotyčná osoba má pravdu, že nemíní být propírána jako JÁ a hlavně má tato osoba pravdu.
V druhém emailu paní starostce jsem se ihned ohradila na nařknutí že jezdím po dvanácté hodině Zbečníkem....to už se na stránky města nedostalo. Nejezdím Zbečníkem, jezdím od Červeného Kostelce a k nemovitosti se musím dostat a je na výjezdu na Červený Kostelec a nikoho neomezuji v jeho výkonu práce a nikomu se nepletu !!! Ani bych si to nedovolila. To že zde jezdí x cizích aut, kamióny a i zájezdní autobus v týdnu...to je bohužel jiná věc. Ale vše se dalo řešit i tak jak psal anonym.
Vím, že co občan to názor, někdo souhlasí někdo je proti. Jen musím říct že se mě některé praktiky stavby Zbečník nelíbí, ale provokovat dalším emailem by bylo již dost ožehavé pro moji osobu a mé blízké......

Děkuji

Přidat nový příspěvek

V roce 2020 nás podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

V roce 2019 nás podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

V roce 2018 nás podpořili:

Albi, Město Hronov

V roce 2017 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

V roce 2016 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

V roce 2015 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

V roce 2014 nás podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

V roce 2013 nás podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

V roce 2012 nás podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

Děkujeme za podporu.

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode