Otázky a odpovědi k Velkému třesku

Re: Re: Nové chodníky ve Zbečníku

Michale,
také věřím,že ještě není vše ztraceno.Na opravu silnice a chodníků jsme čekali dlouho a víc než trpělivě.Domy se nám léta třesou nad hlavou a máme strach,že spadnou.
Nejsem zvyklá si stěžovat,ale teď toho mám dost-když konečně došlo na opravu,jsme zklamáni odbytým projektem (akce Zbečník?).U Wikovu už jsou k vidění ony pruhy různých délek
a tvarů na úkor cesty a chodníků.Nechápu,jak v dnešní době mohl tohle někdo stvořit a mám dojem,že ve Zbečníku nikdy nebyl a nic o něm neví.Zřejmě ani nepředpokládal,že tu někdo žije.
Paní starostka mi na můj dopis odpověděla,že požádala kolegy na úřadě a projektanta chodníkových těles k vyjádření do 20.06.a potom mi dá písemnou odpověď na moje připomínky.
Bylo by dobré,aby se se svými připomínkami přidali i ostatní,protože na zlobení , až tento projekt bude proveden,už bude pozdě.
Všichni nemůžou sledovat internet a tak prosím ty,kteří si to přečtou,řekněte to dál!!!
Ještě k rolbě.Také nevím detaily,ale v posledním Unásku,na str.informace z radnice-RM schvaluje,je vlevo asi uprostřed psáno"jako dodavatele akce dodávka 1ks rolby na úpravu led.plochy......rolba za 3,751.000,-Kč.Tak tady se nešetří!

Miroslava Mrázová

Přidat nový příspěvek

V roce 2020 nás podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

V roce 2019 nás podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

V roce 2018 nás podpořili:

Albi, Město Hronov

V roce 2017 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

V roce 2016 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

V roce 2015 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

V roce 2014 nás podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

V roce 2013 nás podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

V roce 2012 nás podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

Děkujeme za podporu.

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode