Diskuse

 

Vážení návštěvníci o vaše názory velmi stojíme, kliknutím na nápis "Návštěvní kniha" se dostanete do "malé" diskuse, kde není nutné se registrovat. Můžete zde psát Vaše dojmy, názory, náměty, připomínky a dotazy. Budeme rádi za jakoukoliv formu spolupráce při rozvoji těchto stránek. Prosíme Vás, diskutujte slušně a věcně.

Kliknutím na nápis "Diskusní fórum" se dostanete na fórum, kde si po Vašem zaregistrování můžete zakládat témata, psát Vaše přání, náměty, připomínky a dotazy nebo jen volně diskutovat s dalšími osobami na webu nejen ohledně dění v naší obci. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Anonymní, vulgární či jinak pohoršující příspěvky budou mazány.

Kliknutím na nápis "Diskuse k velkému třesku" se dostanete do diskuze ohledně stavby kanalizace, silnice, chodníků a následné podobě naší obce, kde můžete psát Vaše přání, náměty, připomínky a dotazy nebo jen volně diskutovat s dalšími osobami. Anonymní, vulgární či jinak pohoršující příspěvky budou mazány.

 

 

 

V tomto roce nás podporují:

Albi

 

 

V roce 2017 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 nás podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 nás podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 nás podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode