85. Jiráskův Hronov - hlavní program

Generální partner festivalu WIKOV MGI a.s.

 


Sobota 1. srpna

14.00 a 16.30 hodin            85´                        Vstupné: Kč 55,-
SPOMAL Malenice / režie: Jaroslava Houzimová
Mirko Strieber: BLÁHA A VRCHLICKÁ       JD

16.30 a 22.00 hodin           90´                        Vstupné: Kč 55,-
OLDstars Praha / režie:Tomáš Staněk
Zuza Ferenczová: VYSKOČIT Z KŮŽE         SJČ

19.00, 20.30 a 22.00 hodin            45´              Vstupné: Kč 40,-
Rámus Plzeň a Krtek Plzeň / režie: soubor
Zdňka Vašíčková: OSMÝ HŘÍCH JE DRZOST       SOK


Neděle 2. srpna

16.30 a 20.00 hodin            125´ (přestávka)       Vstupné: Kč 60,-
DS Jana Honsy Karolinka / režie: Gustav Řezníček j. h.
Jarmila Glazarová, Matin Františák: ADVENT        JD      

16.30 a 21.00 hodin            85´                        Vstupné: Kč 55,-
V.A.D. Kladno / režie:
Lupinec & Co.: UPOKOJENKYNĚ        SJČ

14.00, 19.30 a 22.50 hodin            70´               Vstupné: Kč 50,-
Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Jan Duchek
Jan Duchek: S ÚSMĚVEM NEPILOTA             SOK

 


Pondělí 3. srpna

16.30 a 19.30 hodin            100´   (přestávka)     Vstupné: Kč 60,-
BLOK - TANEC, TANEC...                      JD                                                                                                   

Janáčkova konzervatoř Ostrava: V ZOO

TPS Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou: ŠKAREDÝ HOLKY

NoTa Plzeň: INSPIRAVE V HAIKU

TPS Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou: MOMENT SETRVAČNOSTI

ZUŠ V. Nováka Jindřichův Hradec: ...NÁCT

ZUŠ Šumperk: ÓLADABADABADAM

VS ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary: JÁ MUSÍM ZAČÍT POMALU, ABYCH MOHLA...

Flash TJ Sokol Jaroměř: JÍST KOŘÍNKY PŘÍBOREM

TS Puls SVČ Opava: MY

Intro Postřelmov: TENSIO

16.00 a 20.45 hodin            25´                        Vstupné: Kč 20,-
TS Linght při ZUŠ Na Polelce Praha 5 / režie: Lenka Tretiagová
Lenka Tretiagová, Odzer Stanzin a kolektiv: JOLA        SJČ

14.00, 19.00 a 21.45 hodin            80´              Vstupné: Kč 50,-
Společnost bloumající veřejnosti Turnov / režie:Jan Marek a Petr Hofhans
Katarin Thuróczy: KLOSET        SOK

10.00 hodin            70´                                   Vstupné: Kč 50,-
Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Jan Duchek
Jan Duchek: S ÚSMĚVEM NEPILOTA             SOK        
 

 

Úterý 4. srpna

16.30 a 19.00 hodin            30´                       Vstupné: Kč 40,-
Taneční a pohybové studio Magdalena o. s. Rychnov u Jablonce nad Nisou / režie: Ludmila Rellichová
Irena Dousková: ONĚGIN BYL RUSÁK ANEB V PRAZE SVŮJ ČAS MAŘÍŠ - ZA ROHEM JE PAŘÍŽ        JD

16.00 a 20.00 hodin            95´                       Vstupné: Kč 60,-
Divadlo Gasparego Liptovský Mikuláš / režie: Ján Kuráň
Martin McDonagh: OSAMĚLÝ ZÁPAD       SJČ

14.00, 17.45 a 22.00 hodin            70´             Vstupné: Kč 50,-
Červiven Krnov / režie: Petra Severinová
Petra Severinová: PROPADLÝ LÍSTEK        SOK

 


Středa 5. srpna
       
16.15 a 20.00 hodin            130´                     Vstupné: Kč 60,-
Divadlo JakoHost Plzeň / režie: Vratislav Mikan ml.
Zoltán Egressy: ŠŤOVÍK, PEČENÉ BRAMBORY      JD     

14.00, 16.00, 16.30, 17.00, 22.30, 23.00 a 23.30 hodin            15´              Vstupné: Kč 10,-
Geld und Money Theatre Plzeň / režie: Geld und Money Theatre Plzeň
Volně podle předlohy Geld und Money Theatre Plzeň: KACHNIČKY OŠIDORI       SJČ

15.00 a 19.00 hodin            40´                        Vstupné: Kč 35,-
Střípek Plzeň - Skupina ŠaFrán / režie: František Kaska, Šárka Chvalová
Daniel Heviér (Nevyplazuj jazyk na lva): BÍLOBÍLÝ SVĚT                SJČ   

10.00, 20.30, 21.15 a 22.00 hodin            25´     Vstupné: Kč 20,-
Malé dvě, ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř / režie: Jarka Holasová a soubor
K. J. Erben: O ŠMOLÍČKOVI                SJČ

14.00, 19.30 a 21.15 hodin            35´                Vstupné: Kč 35,-
NA POSLEDNÍ CHVÍLI ZUŠ Ostrov / režie: Lucie Veličková
Tomáš Přidal (Pikantní poldové): TAM, KDE ŠPLOUNÁ        SOK

 


Čtvrtek 6. srpna

16.30 a 20.15 hodin            45´                        Vstupné: Kč 50,-
NS Kohoutek Chrudim / režie: ???
Autor, autor : MILEJ PANE, UMŘEL SOUSED       JD
 
14.00, 14,30, 15.00, 18.15, 18.45, 19.15 a 19.45 hodin            15´              Vstupné: Kč 10,-
Geld und Money Theatre Plzeň / režie: Geld und Money Theatre Plzeň
Volně podle předlohy Geld und Money Theatre Plzeň: KACHNIČKY OŠIDORI      SJČ

16.50, 21.30 a 23.00 hodin            40´              Vstupné: Kč 35,-
Střípek Plzeň - Skupina ŠaFrán / režie: František Kaska, Šárka Chvalová
Daniel Heviér (Nevyplazuj jazyk na lva): BÍLOBÍLÝ SVĚT                SJČ   

10.00 a 16.00 hodin            25´                       Vstupné: Kč 20,-
Malé dvě, ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř / režie: Jarka Holasová a soubor
K. J. Erben: O ŠMOLÍČKOVI                SJČ
                                  
14.00 hodin                       90´                       Vstupné: Kč 55,-
Divadlo Kámen Praha / režie: Petr Odo Macháček
Petr Odo Macháček: DOPIS POSLANÝ POŠTOU             SOK

16.30 a 21.30 hodin            80´                       Vstupné: Kč 50,-
NaKop Tyjátr Jihlava / režie: Petr Soumar
Pavel Kohout: PSÍ MATKA - JÁ NAMOUDUŠI NELŽU, PÁNI DOKTOŘI             SOK                  
 

 

Pátek 7. srpna

16.30 a 19.30 hodin            95´                       Vstupné: Kč 55,-
Těatr Sekret Togliatti, RUSKO / režie: ???
Autor, autor : EDITH PIAF - HISTORIE LÁSKY       JD

15.45 hodin                       25´                       Vstupné: Kč 20,-
Odřený lokty Olomouc / režie: Vít Zborník
Jeanne de Baumont, Vít Zborník: A KRÁSKA, ZVÍŘE...       SJČ

20.00 a 22.00 hodin            70´                       Vstupné: Kč 50,-
Teď, nádech a leť / režie: David Zelinka a soubor
David Zelinka a soubor: KÁBUL, BAGDÁD, AR RAQQUAH, MAARRAN     SJČ              
          
16.30 a 21.30 hodin            90´                       Vstupné: Kč 55,-
Divadlo Kámen Praha / režie: Petr Odo Macháček
Petr Odo Macháček: DOPIS POSLANÝ POŠTOU             SOK

10.00 a 14.00 hodin            80´                       Vstupné: Kč 50,-
NaKop Tyjátr Jihlava / režie: Petr Soumar
Pavel Kohout: PSÍ MATKA - JÁ NAMOUDUŠI NELŽU, PÁNI DOKTOŘI             SOK

 

 
Sobota 8. srpna

16.30 a 19.30 hodin            130´                     Vstupné: Kč 60,-
ŠÁMU Štítina / režie: Ing. Ondřej Benda
Anthony Neilson: LHÁŘI        JD

19.00 hodin                       25´                       Vstupné: Kč 20,-
Odřený lokty Olomouc / režie: Vít Zborník
Jeanne de Baumont, Vít Zborník: A KRÁSKA, ZVÍŘE...       SJČ

20.45 hodin                       70´                       Vstupné: Kč 50,-
Teď, nádech a leť / režie: David Zelenka a soubor
David Zelinka a soubor: KÁBUL, BAGDÁD, AR RAQQUAH, MAARRAN     SJČ

14.00 a 19.45 hodin            35´                       Vstupné: Kč 30,-
Vdova po kapitánovi dunajské paroplavební společnosti Praha / režie: šimon Stiburek
René Urbánek: NÁŘEK MRAVENCE             SOK

Hrací prostory:  JD - Jiráskovo divadlo             
                          SJČ - sál Josefa Čapka Hronov    
                          SOK - sokolovna Hronov    

 

zdroj: www.jiraskuvhronov.cz

 

 

 

 

V tomto roce nás podporují:

Albi

 

 

V roce 2017 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 nás podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 nás podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 nás podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode