Informace z Osadního výboru

Ukončení činnosti OV Zbečník 2010 - 2014

  Činnost OV Zbečník byla ukončena prvním zasedáním nového hronovského zastupitelstva dne 5. listopadu 2014.   Činnost OV Zbečník byla ukončena prvním zasedáním nového hronovského zastupitelstva dne 5. listopadu 2014. Více zde: https://www.zbecnik.com/novinky/osadni-vybor/
Celý článek

Poděkování osadnímu výboru ve Zbečníku

V pátek 17. 5. 2013 jsem převzala od pana Ing. Petra Havelky výtěžek sběru železného šrotu, který proběhl ve Zbečníku 13. dubna 2013. Částka 3 432,- Kč byla předána paní učitelce MŠ Ivaně Benešové a bude využita na nákup stavebnic a výtvarného materiálu pro děti v mateřské...
Celý článek

Sběr železného šrotu

  Osadní výbor Zbečník děkuje všem, kteří odevzdali 13.dubna železný šrot. Výtěžek z akce – 3.432 Kč bude předán škole a školce ve Zbečníku. Velké poděkování patří Statku Stárkov s.r.o., který nám zdarma zajistil svoz a odvoz šrotu. Dále děkujeme Městu Hronov za propagaci akce a všem,...
Celý článek

Druhé setkání se starostkou a místostarostou města Hronova

  V úterý 3. dubna 2012 se již podruhé setkal OV Zbečník a starostka Města Hronov paní Hana Nedvědová a místostarosta Města Hronov Mgr. Josef Thér. V konstruktivním duchu se projednali a připomínkovali body ze zápisu, který byl sepsán na prvním setkání dne 20. 7. 2011. Jen ve zkratce...
Celý článek

OV hledá zodpovědnou osobu

  OV Zbečník hledá zodpovědnou osobu pro dozor na přechodu pro chodce u ZŠ Zbečník. Jednalo by se o tři dny v týdnu v časovém rozmezí od 7 do 8 hodiny. Tato služba by byla placená.  Zájemci se mohou přihlásit na mailu ov.zbecnik@gmail.com nebo u kteréhokoliv člena OV...
Celý článek

Zmapování zbečnických památek

  Úkol č.14 ze zápisu č.1 z jednání osadního výboru ve Zbečníku ze dne 20. 7. 2011:   Obnova poutních míst – křížků – pan Lembej zajistí mapový podklad se zákresem těchto míst.   Památky a zajímavosti ve Zbečníku – ve vlastnictví Města Hronov       Zvonička < 3...
Celý článek

Setkání se starostkou a místostarostou města Hronova

Dne 20.července se uskutečnilo v hostinci Pod Chomkem neformální setkání členů OV Zbečník s nejvyššími zastupiteli města Hronova. Setkání se zúčastnila starostka města Hronova paní Hana Nedvědová a místostarosta města Hronova Mgr. Josef Thér. V přátelské atmosféře byly oboustranně předloženy...
Celý článek

Setkání se starostkou města Hronov

Dne 16.5.2011 se na MěÚ Hronov konalo setkání starostky paní Nedvědové a tajemníka MěÚ ing. Kašíka s občany zvolených ve volbách do Osadních výborů za obce Zbečník, Velký Dřevíč, Žabokrky a Malou Čermnou.   Osadní výbor ve Zbečníku čítá 5 lidí. Předsedou OV Zbečník byl jednomyslně...
Celý článek

 

V roce 2024 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov

 

 

V roce 2023 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov, Albi, GP BAU s.r.o., Umlauf

 

V roce 2022 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2021 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2020 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

 

V roce 2019 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

 

V roce 2018 náš spolek podpořili:

Albi, Město Hronov

 

V roce 2017 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode