Aktuální informace k uzavírce Kostelecké ulice

Aktuální informace ze dne 2.9.2013

Práce budou zahájeny ve středu 4.9.2013, průjezd Kosteleckou ulicí bude na základně poslední dohody mezi zhotovitelem a investorem ZACHOVÁN. S úplnou uzavírkou se počítá pravděpodobně až v prvním říjnovém víkendu, tedy 5. a 6.10.2013. 

 

 

Původní informace ze 14.8.2013

Vodovody a kanalizace Náchod, a. s., budou provádět stavební úpravy kanalizace v ulici Kostelecká v úseku od křižovatky s místní komunikací Dvorská (bývalá prodejna Tropik) až téměř k železničnímu přejezdu ve Zbečníku směrem na Červený Kostelec. Objízdná trasa bude vedená po místní komunikaci Padolí v k. ú. Zbečník. Vjezd do objížďky budou mít povoleny vozy záchranného systému, autobusy a vozidla do 10 tun hmotnosti. Vozidla nad 10 tun budou mít delší objízdnou trasu přes Červený Kostelec. Předpokládáme také umístění dopravního značení zákaz zastavení v ulici Padolí po pravé straně ve směru od Wikovu k Žabokrkám, aby se umožnil plynulejší průjezd.
     Předpokládaný termín úplné uzavírky je září 2013.
  

Částečná uzavírka - Zbečník 

Vodovody a kanalizace Náchod, a. s., budou pokračovat se stavebními pracemi v dalším úseku ve Zbečníku v prostoru před firmou Wikov a částečně na místní komunikaci – první odbočka vpravo od Padolí mezi č. p. 267 a 259. Silniční provoz bude na hlavní silnici usměrňován do jednoho jízdního pruhu pomoci provizorní světelné signalizace.
     Předpokládaný termín částečné uzavírky je říjen 2013.      

 

V roce 2024 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov

 

 

V roce 2023 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov, Albi, GP BAU s.r.o., Umlauf

 

V roce 2022 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2021 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2020 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

 

V roce 2019 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

 

V roce 2018 náš spolek podpořili:

Albi, Město Hronov

 

V roce 2017 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode