Novinky na webu

 

Sekce MŠ a ZŠ Zbečník je přepracovávána a je nově rozdělena na školu a školku. Vznikly nové podsekce, které se budou dále rozvíjet dle potřeb školy a školky, takže novinek je spousty. Například v sekci MŠ a ZŠ Zbečník/Kontakty jsou zveřejněny nové mailové kontakty do školy, školky a školní jídelny. Tradičně je v sekci MŠ a ZŠ Zbečník/Jídelní lístek zveřejněn jídelní lístek na příští týden v ZŠ Zbečník.

Dále byla v menu založena sekce Projekty, pod kterou najdete projekty občanského sdružení Zbečník náš domov a nebo megaprojekt spojený s vybudováním nové kanalizace ve Zbečníku. Jak již jistě víte, při budování kanalizace by se měla kompletně zrekonstruovat silnice II/567, chodníky a veřejné osvětlení a to v podstatě vše najednou - proto jsem sekci pro tuto akci pojmenoval Velký třesk. Má li někdo lepší návrh, dejte mi vědět třeba mailem na adresu info.zbecnik@seznam.cz. V této sekci budete informováni o plánech a novinkách k této akci. Samozřejmě nám následně můžete zasílat fotografie, názory i připomínky. V nejbližší době tato sekce bude rozšířena o novinky, fotogalerii a diskusní fórum. 

 

Michal Lembej

 
 

 

 

V roce 2024 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov

 

 

V roce 2023 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov, Albi, GP BAU s.r.o., Umlauf

 

V roce 2022 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2021 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2020 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

 

V roce 2019 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

 

V roce 2018 náš spolek podpořili:

Albi, Město Hronov

 

V roce 2017 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode