Novinky ze zbečnické školy

 

V minulých měsících došlo ve škole ve Zbečníku k několika významným změnám. Na jaře došlo k rekonstrukci podlahy třídy III.C a následně k vybavení třídy novým nábytkem. V měsíci červnu bylo rozhodnuto Radou města Hronova o zřízení 2. oddělení mateřské školy ve druhém patře základní školy. Během prázdnin byla kompletně zrekonstruována třída, abychom mohli v září přivítat oddělení předškoláků. Byla zde položena nová podlaha, předěláno osvětlení, zakoupen nový nábytek, hračky a pomůcky pro děti. Ve vedlejší místnosti jsme připravili pro předškoláky šatnu. Došlo také k úpravě toalet. V další třídě byla koncem prázdnin nainstalována nová interaktivní tabule, která bude využívána nejen žáky školy, ale i dětmi ze školní družiny a ze školky.

I okolí školy se mění. Za školou na hřišti máme nové průlezky a pergolu, zahrada mateřské školy byla oplocena a také prochází rekonstrukcí. Prostranství před školou zaplnily nové rostliny místo vzrostlých keřů. To vše vzniká ve spolupráci Města Hronova s občanským sdružením Zbečník náš domov a jeho projektu „Školní zahrada ZŠ a MŠ Zbečník – relaxační zázemí pro rodiče s dětmi“.

Poděkování patří zejména paní ředitelce Věře Řehůřkové a Městu Hronovu za nemalou finanční  podporu, o.s. Zbečník náš domov za iniciativu, zájem o školu, podporu a práci v okolí školy a všem paním učitelkám a provozním pracovníkům za nadstandardní pracovní nasazení.

                                                                                                       Marcela Odvářková, ZŠ Zbečník

 

Fotografie

 

 

 

 

V roce 2023 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov, Albi

 

V roce 2022 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2021 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2020 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

 

V roce 2019 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

 

V roce 2018 náš spolek podpořili:

Albi, Město Hronov

 

V roce 2017 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode