Ohlédnutí za předvánočními akcemi

 

Minulý týden se ve školní jídelně uskutečnily dvě předvánoční akce. První tradiční akce Vánoční tvoření se konala ve středu 2. prosince. Náš spolek spolupořádal tuto akci společně s paní učitelkami z mateřské školy. Na Vánočním tvoření se scházejí převážně maminky dětí z mateřské školy, ale zúčastnit se mohl každý, kdo má šikovné ruce a chuť vytvořit si něco pěkného. Pod vedením Markéty Umlaufové a Katky Smutné se zdobily věnce a svícny nebo vyráběli drátěné ozdoby různých tvarů a velikostí. Jako novinku jsme prostřednictvím paní Miroslavy Mrázové vytvářeli z jablka a perníčků krásné andělíčky. Paní učitelky z mateřské školky měli pro každého připravené občerstvení v podobě napečených sladkostí s čajem a kávou. Domů si všichni zúčastnění odnášeli nejen dobrou náladu, ale i své výrobky.    

 

Druhá tentokrát premiérová akce Vánoční posezení se konala v pátek 4. prosince. O proti Vánočnímu tvoření jsme si přáli ještě více zklidnit tempo uspěchané doby a naladit se na advent. Vyráběli jsme papírové betlémy a děti zdobily napečené perníčky. Kdo měl hotovo, mohl si zahrát zbrusu novou stolní hru. Na stolech byla k mání spousta napečených dobrot a ty bylo možné zapít čajem, kávou nebo voňavým grogem. K tomu všemu nám děti zahrály a zazpívaly a to nejen vánoční koledy. Zlatým hřebem bylo hudební vystoupení manželů Pospíšilových, kteří nám zahráli Vivaldiho Largo ze Sonáty F dur.

Děkujeme za podporu, spolupráci a vstřícnost Městu Hronov a ZŠ Hronov, kteří vyslyšeli naši prosbu o výzdobu školy vánočním osvětlením.

V případě, že byste měli zájem vidět tuto výzdobu i Vy, musíte při průjezdu kolem školy zpomalit rychlost Vašeho automobilu maximálně na 50 km/h a Váš pohled nasměrovat na budovu školy...

 

Za spolek Zbečník náš domov

Michal Lembej

 

Fotografie Vánoční tvoření

                Vánoční posezení

 

 

V roce 2023 nás podpořili:

Město Hronov

 

V roce 2022 nás podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2021 nás podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2020 nás podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

 

V roce 2019 nás podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

 

V roce 2018 nás podpořili:

Albi, Město Hronov

 

V roce 2017 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 nás podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 nás podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 nás podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 nás podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode