Setkání ve Zbečníku u vánočního stromečku

 

Ve čtvrtek 1. prosince 2022 jsme ve Zbečníku podruhé rozsvěcovali vánoční stromeček. O sváteční atmosféru se postaraly děti z naší školky a školy. Krásně nazdobily vánoční stromeček a připravily si pásmo písniček a koled, které jsme si s nimi rádi zazpívali. Součásti akce byl i jarmark, kde si návštěvníci mohli zakoupit překrásné výrobky dětí a jejich rodičů. Pro zahřátí byla připravena teplá medovina i výborný svařák, na ty hladovější čekal zvěřinový guláš a párek v rohlíku.

Celá akce se uskutečnila díky nadšení a obětavosti. Rádi bychom poděkovali vedení školy, paním učitelkám a malým zpěváčkům i paním kuchařkám. Velký dík patří také Kátě Thérové a ostatním obětavým rodičům. Finančně naši akci podpořili firma Wikov Hronov, Tamadex Zbečník, Město Hronov, Klempířství Fiala, Hanka a Tomáš Jirmanovi, Blanka Eliášová, Martina Kejzlarová a Ing. Milan Prause. Moc děkujeme!

Skvělá atmosféra, sousedské popovídání, příjemné setkání provázely celý podvečer. Dle velké účasti a kladných ohlasů soudíme, že se akce vydařila a těšíme se, že se z ní stane tradice. Tradice, která těší i pomáhá, neboť výtěžek z akce byl věnován místní škole.

 

 Za Osadní výbor Zbečník  Jana Fialová, Martin Seidl, Michal Lembej

 

 

 

 

V roce 2024 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov

 

 

V roce 2023 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov, Albi, GP BAU s.r.o., Umlauf

 

V roce 2022 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2021 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2020 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

 

V roce 2019 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

 

V roce 2018 náš spolek podpořili:

Albi, Město Hronov

 

V roce 2017 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode