Výsledky 4. ročníku turnaje v Mölkky

 

V neděli 26. srpna uspořádal spolek Zbečník náš domov, z.s. čtvrtý ročník oblíbeného turnaje hry Mölkky ve Zbečníku.

Stejně jako v loňském roce se do turnaje přihlásilo pouze 12 dvoučlenných družstev. Proto hrací systém zůstal neměnný a družstva byla rozlosována do čtyř základních skupin, v rámci kterých hrál každý tým s každým. Poté dle umístění ve skupinách vznikly další tři skupiny, kde vítězové skupin hráli ve skupině o 1.- 4. místo, druzí ze skupin hráli ve skupině o 5.- 8. místo a třetí ve skupině o 9.- 12.místo. Každý tým si tedy zahrál minimálně pět zápasů a o napětí, radost i zklamání opět nebyla nouze. Některé týmy si držely tradiční názvy z předešlých ročníků, jiné týmy se změnou názvu družstva pokoušely jít štěstí naproti.  

V turnaji zvítězily Šmoulinky a zároveň tím obhájily prvenství z loňského turnaje. Na stříbrné pozici se umístilo družstvo Specnaz, které dorazilo z české metropole a pomyslnou bronzovou medaili získalo místní družstvo Draků. Všechna tři družstva byla kromě bohatých cen už tradičně odměněna symbolickou ručně vyrobenou "zbečnickou ovečkou" z dílny Lídy Birkeové. Zbylé týmy získaly drobné dárky. Takže nikdo neodcházel z prázdnou a už vůbec ne s prázdným žaludkem, jelikož bylo opět přichystáno dobré občerstvení v podobě koláčků, bábovek, utopenců a nápojů.

Poděkování patří nejen všem, kteří se podíleli na přípravě turnaje, ale především firmě Albi, která věnovala ceny pro první čtyři týmy.

Věříme, že příjemně strávená předposlední prázdninová neděle byla tou nejlepší pozvánkou na příští 5.ročník nejen pro už zkušené účastníky turnaje, ale i pro nově příchozí. Pojďte si spolu s námi užít i následující ročník 2019 v duchu Mölkky. Každý odvážlivec je vítaný :)

 

Konečné pořadí turnaje:

1. Šmoulinky

2. Specnaz

3. Draci

4. U Supa

5. Donuti

6. Degeni

7. Kyselý manga

8. Bobečky zbečnický ovečky

9. Wikingové

10. Mrazíci

11. Míwalové

12. Soudci

 

Za Zbečník náš domov, z.s. sepsali Michal a Lenka Lembejovi

 

Fotografie - https://zbecnik.rajce.net/2018_08_26_Molkky_turnaj

 

V roce 2024 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov

 

 

V roce 2023 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov, Albi, GP BAU s.r.o., Umlauf

 

V roce 2022 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2021 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2020 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

 

V roce 2019 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

 

V roce 2018 náš spolek podpořili:

Albi, Město Hronov

 

V roce 2017 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode