Výsledky 5. ročníku turnaje v Mölkky

 

V neděli 2. září uspořádal spolek Zbečník náš domov, z.s. pátý ročník oblíbeného turnaje hry Mölkky ve Zbečníku.

Na rozdíl od minulých let se letos do turnaje přihlásilo všech plánovaných 16 dvoučlenných družstev. Družstva byla rozlosována do čtyř základních skupin po čtyřech, v rámci kterých hrál každý tým s každým. Poté dle umístění ve skupinách vznikly další čtyři skupiny, kde vítězové skupin hráli ve skupině o 1.- 4. místo, druzí ze skupin hráli ve skupině o 5.- 8. místo, třetí ve skupině o 9.- 12.místo a poražení ze základních skupin svedli souboje ve skupině o 13. – 16. místo. Každý tým si tedy zahrál šest zápasů a o napětí, radost, zklamání, ale hlavně zábavu opět nebyla nouze. Některé týmy změnily obsazení hráčů nebo jen název týmu, jiné týmy zůstaly ve stejném složení i se stejným názvem, jako v předešlých ročnících.

Počasí jsme si nemohli přát lepší, krásný slunečný den byl pro turnaj nejlepší kulisou. V turnaji po skvělém výkonu zvítězily Hvězdičky, před týmem Bobečky zbečnický ovečky a na třetím místě se umístili Vikingové. Všechna tři družstva byla kromě bohatých cen už tradičně odměněna symbolickou ručně vyrobenou "zbečnickou ovečkou" z dílny Lídy Birkeové - Mrázové. Zbylé týmy získaly drobné dárky a nejhorší týmy jednotlivých skupin navíc speciální ceny věnované firmou Umlauf. Nikdo tedy neodcházel s prázdnou a už vůbec ne s prázdným žaludkem, jelikož tradičně bylo přichystáno dobré občerstvení v podobě chleba se sádlem, uzenin, štrůdlů, buchet a nebo bohatého výběru nápojů od skvělé kávy až po největší hit  - ovocný Birell.

Poděkování patří nejen všem, kteří se podíleli na přípravě turnaje, vedení ZŠ Hronov, Městu Hronov, TS Hronov, ale hlavně firmě Umlauf a firmě Albi, které věnovaly ceny pro soutěžící.

Věříme, že příjemně strávená poslední prázdninová neděle byla tou nejlepší pozvánkou na příští 6. ročník nejen pro už zkušené účastníky turnaje, ale i pro nově příchozí. Pojďte si spolu s námi užít i následující ročník 2020 v duchu Mölkky. Třeba se nám podaří turnaj naplnit i dvaceti družstvy. Každý odvážlivec je vítaný :)

 

Konečné pořadí turnaje:

1. Hvězdičky

2. Bobečky zbečnický ovečky

3. Vikingové

4. Donuti

5. Šmoulinky

6. Divočáci

7. Sovičky

8. Špunti

9. Veverky

10. Drtiči

11. Mrazíci

12. Dorian

13. No name

14. Koťátka

15. U supa

16. Tetky hnědky

 

Za Zbečník náš domov, z.s. sepsali Lenka a Michal Lembejovi

 

Fotografie - https://zbecnik.rajce.net/2019_09_01_Molkky_turnaj_ve_Zbecniku

Fotografie - https://zbecnik.rajce.net/2019_09_01_Molkky_turnaj_ve_Zbecniku_2

 

 

V roce 2024 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov

 

 

V roce 2023 náš spolek podpořili:

Nadace Via, Město Hronov, Albi, GP BAU s.r.o., Umlauf

 

V roce 2022 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2021 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi

 

V roce 2020 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf

 

V roce 2019 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Albi, Umlauf, Wimex

 

V roce 2018 náš spolek podpořili:

Albi, Město Hronov

 

V roce 2017 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič, PINstudio Jan Záliš

 

V roce 2016 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Petr Čuhanič

 

V roce 2015 náš spolek podpořili:

Albi, Wikov MGI a.s., Město Hronov, Kadeřnictví Marcela Pavlíčková, Petr Čuhanič

 

V roce 2014 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Erika copy, Umlauf, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič, Kateřina Smutná

 

V roce 2013 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Fond T-Mobile, Bezedos, CES-EKO, Trees s.r.o., Proto.cz, s.r.o., Martin Dankanič, David Matyska, Miroslav Vlach, Petr Čuhanič

 

V roce 2012 náš spolek podpořili:

Město Hronov, Rivet Factory Česká republika s.r.o., Kateřina Smutná, Petr Čuhanič

 

Děkujeme za podporu.

 

 

Zbečník náš domov, z.s.

Zbečník 117
Hronov
549 31
+420 602 372 340 info.zbecnik@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode